آخرین اخبار
اخبار - 1394/2/14
شاید کمی عجیب به نظر برسد، ولی متخصصان دفاعی سوئدی با الهام از خودروهای مسابقه‌ای فرمول یک دهه 90 میلادی، تانک جدید خود را تولید کردند. اشتباه نکنید، در ساخت این نوع تانک از طراحی آیرودینامیکی بدنه یا موتور خودروهای فرمول یک استفاده نشده است، بلکه ... با خودروبانک همراه باشید.
الهام از خودروهای فرمول یک در تانک!
اخبار - 1394/2/14
سخت است بین این همه خودروهای تولید شده با پیشرانه‌های محرک مختلف به سراغ خودروهای الکتریکی برای تیونینگ رفت. به تازگی یکی از چندین تیونر فعال صنعت خودرو با نام لارته دیزاین ( Larte Design ) در آخرین پروژه کاری خود راهی متفاوت را برای ادامه کار خود ... با خودروبانک همراه باشید.
تسلا هم تقویت شد!
اخبار - 1394/2/11
کادیلاک نسل بعدی CTS-V را به صورت ویژه و با پیشرانه‌ای 640 اسب بخاری برای بازار ایالت متحده آمریکا آماده کرده است. خودروسازی که با دقت تمام سه فاکتور مهم قدرت و زیبایی و عملکرد را با هم ترکیب کرده و از دل آن سریع‌ترین خودروی لوکس سدان کادیلاک طی 112 ... با خودروبانک همراه باشید.
CTS-V، سریع‌ترین خودروی کادیلاک
اخبار - 1394/2/11
آئودی مدل A8 را با موتوری بهبود یافته و قدرتمندتر به همراه ارتقاء و اضافات متعدد ظاهری معرفی کرد که از حالا می‌توان این خودروی لوکس اسپرت را برای تحویل در ماه ژوئن ثبت سفارش کرد. آئودی A8 به همراه دو پیشرانه مختلف برای عرضه آماده شده است، یکی ... با خودروبانک همراه باشید.
آئودی A8 با پیشرانه‌هایی قدرتمندتر
اخبار - 1394/2/11
زمانی که تصاویر مرموز و شایعاتی از یک خودروی سوپر اسپرت مفهومی ساخته شده به دست پژو در فضای مجازی و وب سایت‌های خودرویی منتشر شد را به یاد دارید؟! حالا این شایعات کمی قوت گرفته و از پس این شایعات و طرح‌های کاغذی، تصاویری کامپیوتری مفهومی بیرون آمده ... با خودروبانک همراه باشید.
سوپراسپرت پژو در گرن توریسمو6
اخبار - 1394/2/9
حدود سه ماه پیش بود که اولین تصاویر جاسوسی از نسل هشتم تویوتا هایلوکس به بیرون درز کرد و ما هم به طور مختصر به بررسی آن پرداختیم و پس از انتشار تصاویر هم تویوتا ژاپن اعلام کرد که در حال کار بر روی این خودرو بوده و خط تولید آن هم در کشور تایلند کلید ... با خودروبانک همراه باشید.
تصاویر جاسوسی از نسل جدید هایلوکس
اخبار - 1394/2/8
باز هم لنز دوربین عکاسان جاسوسی برای خودروسازان دردسر ساز شد، شرکت خودروسازی کره‌ای هیوندای این بار در حالی که با نسل جدید هیوندای الانترا سدان مشغول تست‌های مختلف جاده‌ای بود، قربانی عکاسان مزاحم شد. به لطف عکاسان حاضر در صحنه، تصاویر متعددی از ... با خودروبانک همراه باشید.
نسل جدید هیوندای الانترا شکار شد
اخبار - 1394/2/8
چهره‌ای جدید کشیده شده در کنار پیشرانه‌ای دیزلی با خروجی‌های متفاوت قدرتی و همچنین بروزرسانی‌هایی جدید در بخش طراحی و تجهیزات، فاکتورهایی هستند که هیوندای برای فیس لیفت هیوندای i40 در نظر گرفته است. جلوپنجره مشبک شش ضلعی با حاشیه کرومی، چراغ‌های ... با خودروبانک همراه باشید.
فیس لیفت هیوندای i40 قیمت خورد
اخبار - 1394/2/8
نمایشگاه بین المللی اتومبیل شانگهای چین هم پایان یافت، اما همچنان سخن از محصولات معرفی شده در آن ادامه داشته و هنوز هم گرم و تازه است. یکی از این دسته از خودروها که در نمایشگاه شانگهای چین معرفی شد، فولکس واگن C کوپه GTE کانسپت است که توسط گروه ... با خودروبانک همراه باشید.
C GTE، کوپه چهار درب فولکس
اخبار - 1394/2/8
آئودی S6، خودرویی است که این اواخر طعمه طمع ورزی‌های تیونر با سابقه و خوشنام دنیای خودرو یعنی آب‌ت شده است که با اصلاحات و بروزرسانی‌های اعمالی بر روی آن، ظاهری خشن‌تر به خود گرفته و به طور کلی نقاط ضعف آن هم تبدیل به نقاط قوت شده است. در قدم اول، ... با خودروبانک همراه باشید.
آب‌ت به سراغ S6 هم رفت
12345678910...
Top