آخرین اخبار
اخبار - 1394/3/9
احتمالاً در جریان هستید که جشنواره خودروهای سفارشی و آپشن با محوریت نمایش اتومبیل های کلاسیک، آپشن و تقویت شده، صداگیری قوی ترین سیستم های صوتی و لوازم جانبی و خاص از تاریخ 5 لغایت 8 خرداد ماه در پارکینگ ورزشگاه آزادی برگزار شد. در این جشنواره که ... با خودروبانک همراه باشید.
جشنواره خودروهای تیونینگ، آپشن و سیستم صوتی
اخبار - 1394/3/9
تویوتا استرالیا از مدل جدید آوریون ( Aurio ) پرده برداری کرد. اصل کار تویوتا استرالیا برای آوریون بیشتر بر روی ظاهر خودرو بوده است و لذا چندان تغییراتی در محدوده قدرتی آن اعمال نشده و اطلاعاتی هم از این بخش ارائه نشده است. در طراحی ظاهری خودرو ... با خودروبانک همراه باشید.
نسخه 2016 آوریون استرالیایی معرفی شد
اخبار - 1394/3/9
هیوندای سنتنیال که با نام اکوس ( Ecuus ) در بازارهای جهانی شناخته می‌شود، با سیستم جدید و بسیار کاربردی برای عرضه در بازار 2016 آماده خواهد شد. سیستم جدید و کاربردی که از آن صحبت کردیم، سیستمی است که تا به حال در هیچ خودروی دیگری مورد استفاده قرار ... با خودروبانک همراه باشید.
سیستم جدید هیوندای خوراک خانه‌دارها
اخبار - 1394/3/7
آئودی برای بازار ژاپن یک نسخه ویژه و لوکس از مدل A8 L را آماده کرد که تنها در تعداد محدود پنج دستگاهی تولید و تنها هم به مشتریان خاص و صاحب نام ژاپنی فروخته خواهد شد. مهم‌ترین عاملی که آئودی A8 را تبدیل به یک خودروی ویژه و لوکس تمام عیار کرده است، ... با خودروبانک همراه باشید.
لوکس‌ترین محصول آئودی در راه ژاپن
اخبار - 1394/3/7
هنگامی که صحبت از خودروهای شاسی بلند چهارچرخ محرک لوکس با قابلیت آفرودی قابل قبول می‌شود، قطعاً تویوتا لندکروزر یکی از خودروهایی خواهد بود که در این بحث نام آن به زبان خواهد آمد. خودرویی که آخرین نسل مدل رده بالای آن در سال 2007 معرفی و روانه بازار ... با خودروبانک همراه باشید.
تصاویر لو رفته از نسل جدید لندکروز
اخبار - 1394/3/7
رسانه‌های مجازی فرانسوی از فعالیت سیتروئن بر روی یک مدل رده بالا از سری DS با نام DS8 خبر دادند. دسامبر سال 2012 میلادی بود که سیتروئن اعلام کرد که دوران مدل C6 این کمپانی کم کم رو به اتمام بوده و در حال کار بر روی یک جایگزین برای این مدل در سری ... با خودروبانک همراه باشید.
تداوم نسل DS با DS8
اخبار - 1394/3/6
پورشه از پیشرانه‌ای جدید بر روی دو مدل پورشه باکستر GTS و کیمن GTS خبر داد، پیشرانه‌ای ضعیف‌تر از پیشرانه استاندراد این دو محصول که بعید می‌دانیم چندان به مذاق طرفدارانش خوش بیاید، به هر حال پورشه برای آغاز فصلی جدید در سال 2016، این دو محصول را به ... با خودروبانک همراه باشید.
تایید پیشرانه جدید برای باکستر و کیمن
اخبار - 1394/3/6
کمپانی خودروسازی کادیلاک با کمک گرفتن از کمپانی خودروسازی شورلت، خودروی کوپه لوکس ATS-V را بروزرسانی کرد. پیشرانه شورلت کامارو و جعبه دنده شورلت کوروت، دو گزینه قرض گرفته شده از محصولات کمپانی شورات است که در کنار چندین قطعه جدید بر روی ATS-V اجرا ... با خودروبانک همراه باشید.
کوپه لوکس کادیلاک آپدیت شد
اخبار - 1394/3/5
اوایل سال 2015 میلادی در جریانات برگزاری نمایشگاه بین المللی ژنو بود که استون مارتین با خودروی مفهومی خود با نام DBX و در قالب یک خودروی سوپر اسپرت چهار سرنشینه در غرفه اختصاصی خود در نمایشگاه ژنو حضور یافت، ولی دلیل بررسی مجدد این خودرو اطلاعات ... با خودروبانک همراه باشید.
استون مارتین DBX را بیشتر بشناسید
اخبار - 1394/3/5
اگر کسی تا به حال تجربه رانندگی با جیپ گرند چروکی و به خصوص مدل SRT آن را داشته باشد، خوب می‌داند که رانندگی با آن چقدر جذاب بوده و تجربه‌ای تکرار نشدنی را چه از لحاظ قدرتی، چه از نظر طراحی و چه از لحاظ زیابیی برای کاربران خود فراهم می‌‌کند، ولی ما ... با خودروبانک همراه باشید.
جیپ گرند چروکی با پیشرانه "Hellcat" آمد
12345678910...
Top