آخرین اخبار
اخبار - 1394/7/12
نوشته: سپهر زنگنه عکس: بامداد صفاییان خوزنکلا، منطقه ای کوهستانی در حاشیه جاده چالوس است که از چند روستای سرسبز و جاده های پر پیچ و خم تشکیل شده است.بخشی از جاده های این منطقه جمعه گذشت به محل برگزاری مسابقه اتومبیل رانی تایم گیری جاده ای بدل ... با خودروبانک همراه باشید.
گزارش مسابقه اتومبیل رانی خوزنکلا
اخبار - 1394/7/12
مسابقه درگ دسته جمعی سوپراسپرت‌ها برای اولین بار در سال 2010 میلادی به میزبانی موتورترند انجام شد و از همان سال، هر ساله این موسسه روزنامه نگاری موتورترند این شیوه را در پیش گرفته و سوپر اسپرت‌های آن سال را در مقابل یکدیگر قرار می‌دهند و قریب به ... با خودروبانک همراه باشید.
درگ هیجانی با خودروهای اسپرت خیابانی
اخبار - 1394/7/12
تویوتا کرون (Crown)، لوکس‌ترین سدال حال حاضر کمپانی خودروسازی ژاپنی تویوتا که همچون هیوندای جنسیس سدان، همیشه در یک برند متقاوت و با لوگویی متفاوت بر پیشانی خود عرضه شده است، به تازگی به کارخانه تویوتا فراخوانده شده و پس از یک جراحی صورت بر روی آن، ... با خودروبانک همراه باشید.
تویوتا Crown، تاجی از جنس فولاد و انفجار
اخبار - 1394/7/11
تسلا، شرکت آمریکایی خودروسازی جهان که پیش از این توانسته بود با تولید و عرضه سدان اسپرت تسلا مدل S خود را در بازار ثابت کند، در نهایت از شاسی بلند پرحاشیه خود یعنی تسلا مدل X همراه با اطلاعاتی تکمیلی، به طور رسمی پرده برداری کرد و بلافاصله پس از آن ... با خودروبانک همراه باشید.
X، خط و نشان تسلا برای بازار
اخبار - 1394/7/11
پس از انتشار تصاویر و اطلاعاتی جاسوسی از محصول جدید ب ام و در هفته گذشته، شرکت خودروسازی آلمانی ب ام و دیروز صبح رسما شاسی بلند X4 در نسخه M40i را معرفی کرد. در حال حاضر می‌توان گفت که این نسخه از ب ام و X4، قدرتمندترین و سریع‌ترین شاسی بلند ب ام و ... با خودروبانک همراه باشید.
قدرتمندترین X4 بی ام‌‌ و معرفی شد
اخبار - 1394/7/10
دیشب 9 مهرماه شرکت رامک خودرو از جدیدترین محصول خود یعنی سانگ یانگ تیوولی در مرکز خرید پالادیوم رونمایی کرد. البته این شرکت قبلاً در نمایشگاه مشهد این خودرو را معرفی کرده بود اما حال در مراسمی جداگانه از این خودرو در تهران نیز پرده برداری کرد. در ... با خودروبانک همراه باشید.
رونمایی از سانگ یانگ تیوولی در پالادیوم
اخبار - 1394/7/9
پس از انتقادهای فراوانی که از سوی مخاطبان به سری محصولت لنسر میتسوبیشی شده بود، در نهایت شرکت خودروسازی ژاپنی میتسوبیشی را مجبور به ارائه یک نسخه‌ی فیس لیفت از این محصول باسابقه میتسوبیشی کرد، فیس لیفتی که از حالا به بعد با چهره‌ای آرام‌تر و ... با خودروبانک همراه باشید.
فیس لیفت میتسوبیشی لنسر پس از 7 سال
اخبار - 1394/7/9
هر سال نمایشگاه های خودروی زیادی در سرتاسر جهان برگزار می شود اما بعضی از آنها از اعتبار خاصی برخوردار هستند و قطعاً یکی از آنها نمایشگاه خودروی فرانکفورت است. این نمایشگاه که در چند روز اخیر در آلمان برگزار شد، میزبان جدیدترین محصولات خودروسازان ... با خودروبانک همراه باشید.
گزارش اختصاصی خودروبانک از نمایشگاه فرانکفورت
اخبار - 1394/7/9
شرکت خودروسازی ژاپنی هوندا، اتومبیل سلول سوختی یا اتومبیل هیدروژنی خود یعنی هوندا FCV را پیش از موعد مقرر، در نمایشگاه اتومبیل توکیوی ژاپن معرفی خواهد کرد. به صورت آزمایشی برای این محصول، هوندا یک لقب موقت یعنی FCV را در نظر گرفته که در پشت آن یک ... با خودروبانک همراه باشید.
خودروی هیدورژنی هوندا معرفی شد
اخبار - 1394/7/9
سوزوکی، یکی از چندین شرکت بزرگ خودروسازی ژاپنی جهان، با مینی کانسپت خود به نمایشگاه اتومبیل توکیو ژاپن خواهد رفت، مینی ونی با نام اصلی "ایر تریزر (Air Triser)" که با توجه به شکل و شمایل آن، به نظر می‌رسد که خیلی کوچک‌تر از آن چیزی باشد که در تصویر ... با خودروبانک همراه باشید.
مینی ونی عجیب از سوزوکی در راه است
12345678910...
Top