آخرین اخبار
اخبار - 1394/4/12
شرکت خودروسازی ب.ام.و به تولید نسخه i8 با پیشرانه‌ای هیدروژنی، چراغ سبز نشان داد. در واقع پیشرانه محرک هیدروژنی که برای این خودرو در نظر گرفته شده است، پیشرانه‌ای جایگزین برای موتور 1.5 لیتری سه سیلندر توربوشارژر آن است که حالا با روی هم گذاشتن ... با خودروبانک همراه باشید.
چراغ سبز بی ام و به ساخت خودروهای هیدروژنی
اخبار - 1394/4/11
بنتلی کانتیننتال GT اسپید با نام "برایتلینگ جت تیم" ( Breitling Jet Team ) معرفی شد. خودروی اسپرت با مخلوطی از عملکرد و ویژگی‌های لوکس که تنها در هفت مدل محدود ساخته و عرضه خواهد شد. در واقع برایتلینگ، بزرگ‌ترین تیم هفت نفره آکروباتیک جت سوار ... با خودروبانک همراه باشید.
کانتیننتل GT اسپید، ویژه جت‌های نمایشی
اخبار - 1394/4/9
اسمارت فورریل ( Forrail ) به عنوان کوچک‌ترین لوکوموتیو جهان به روی ریل رفت. بله درست فهمیدید، یک تیم از مهندسان بریتانیایی مستقر در اینترفل که معمولا بر روی لوکوموتیوهای 16 لیتری دیزلی 70 تنی کار می‌کنند و تا به حال هم لوکوموتیوهای زیادی را به چرخه ... با خودروبانک همراه باشید.
اسمارت Forrail، کوچک‌ترین لوکوموتیو جهان
اخبار - 1394/4/9
سایون ( Scion )، شرکت خودروسازی آمریکایی زیر مجموعه کمپانی تویوتا، از دو محصول جدید خود در دو کلاس هاچ بک و سدان با نام‌های iA و iM پرده برداری کرد. در زیر کاپوت نسخه سدان سایون یعنی iA به طور استاندارد تنها یک پیشرانه 1.5 لیتری 106 اسب بخاری مورد ... با خودروبانک همراه باشید.
iA و iM، دو پرچمدار جدید سایون
اخبار - 1394/4/9
اولین استون مارتین ولکان ساخته شده در مدل واقعی، در جریان جشنواره سالانه سرعت "گود وود" ( GoodWood ) به نمایش گذاشته شد. پیش از این، اوایل سال 2015 میلادی و طی برگزاری نمایشگاه بین المللی اتومبیل ژنو بود که استون مارتین از هایپرکار خود در قالب ... با خودروبانک همراه باشید.
کبرای بریتانیایی متولد شد
اخبار - 1394/4/9
شعبه هندی شرکت خودروسازی هیوندای به طور رسمی از محصول جدید این کمپانی با نام کرتا ( Creta ) پرده برداری کرده است. خودرویی کراس اوور انحصاری بازار چین که حالا با نام کرتا خط تولید آن در هند آغاز شده و برای عرضه در بازارهای اروپا و سایر نقاط جهان، ... با خودروبانک همراه باشید.
هیوندای کرتا به زودی بازارهای جهانی
اخبار - 1394/4/8
فیس لیفت مرسدس بنز A کلاس به همراه مدل A45 AMG، معرفی شد. در خصوص طراحی ظاهری این محصول همانطور که انتظار می‌رفت، قسمت‌هایی از این محصول بروزرسانی و از نو طراحی شده که در نمای جلویی مرسدس بنز A کلاس A45 AMG، این تغییرات شامل جلوپنجره‌ای جدید طراحی ... با خودروبانک همراه باشید.
بهترین‌ها برای کوچک‌ترین فرزند مرسدس
اخبار - 1394/4/7
معمولاً خودروسازان و واردکنندگان در شروع معرفی یک خودرو، یک نمونه از آن را برای تست و بررسی در اختیار خبرنگاران و سایت‌های مختلف قرار می‌دهند تا با بررسی و تستی که از آن انجام می‌شود، مردم شناخت بیشتری نسبت به آن پیدا کنند. یکی از این خودروها جک S5 ... با خودروبانک همراه باشید.
تفاوت جک S5 تحویلی با نمونه تست
اخبار - 1394/4/6
پس از راه انداختن یک بازی تبلیغاتی و انتشار تصاویر نصف و نیمه و پشت پرده، در نهایت شرکت خودروسازی لوتوس از برند جدید خود با نام "3- یازده" ( 3-Eleven ) در طی جشنواره سالانه سرعت "گود وود" ( GoodWood ) پرده برداری کرد. لوتوس 3-Eleven در واقع ... با خودروبانک همراه باشید.
11-3، رمز موفقیت لوتوس در بازار
اخبار - 1394/4/6
نسخه فیس لیفت کیا سید ( Kia Cee'd ) با ارتقاهای همه جانبه بر روی طراحی ظاهری و پیشرانه، معرفی شد. تغییراتی که حالا مختص یک مدل خاص نبوده و برای تمامی مدل‌های سید از جمله هاچ بک پنج درب، استیشن اسپرت و هاچ بک سه درب پرو سید ارائه شده است. پوسته ... با خودروبانک همراه باشید.
فیس لیفت کیا سید از ماه آینده در بازار
12345678910...
Top