آخرین اخبار
اخبار - 1394/9/10
فولکس واگن دو نسخه ویژه از اسکیروکو (Scirocco) را در سری‌های بلک برای بازار انگلستان معرفی کرد، یکی با پسوند GT و دیگری با پسوند R-Line که هر دو در سری بلک عرضه خواهند شد. اول از همه برای مدل اسکیروکو GT یک رنگ بندی مشکی رنگ در نظر گرفته شده که ... با خودروبانک همراه باشید.
سیاه پوشان آلمانی راهی لندن می‌شوند
اخبار - 1394/9/10
شرکت خودروسازی هندی تاتا با انتشار دو عکس از هاچ بک جدید خود تحت عنوان زیسا، ورود آن از ابتدای سال آینده به بازار را وعده داد. نام زیسا در اصل به صورت ترکیبی برگرفته از "زیپی کار Zippy Car" است که طبق گفته‌های وبسایت منبع، نامی جا افتاده در صنعت ... با خودروبانک همراه باشید.
زیسا، چالشی متفاوت برای بزرگان حاضر در هند
اخبار - 1394/9/9
زاروق موتور! نامی تازه متولد شده از یک شرکت اماراتی است که با ارائه یک پیش نمایش از خودرویی آفرودی مخصوص مسابقات و مسیرهای شن و ماسه‌ای، هم نام خود و هم طرح آینده نگرانه خود را در مجامع بین المللی مطرح کرده است. همانطور که می‌بینید، این اتومبیل به ... با خودروبانک همراه باشید.
معرفی اولین خودروی مفهومی آفرود اماراتی
اخبار - 1394/9/8
عکس: بامداد صفاییان جمعه شب اهالی خیابان البرز در منطقه آجودانیه تهران شاهد افتتاح مجموعه بزرگ خدمات خودرو البرز بودند. این مجمتع بزرگ مجموعه از فروشگاه های مرتبط با خودرو و لوازم خودرو اعم از نمایندگان فروش ب ام و، مرسدس بنز، میتسوبیشی، تویوتا، ... با خودروبانک همراه باشید.
گزارش افتتاح مجموعه خودرویی البرز در تهران
اخبار - 1394/9/7
معمولاً در کنار خرید خودروهای اسپرت و خاص، مالک آن جزو یک کلاب نیز می شود که هواداران و دارندگان آن در کنار هم از داشتن چنین خودرویی لذت می برند و در مورد مشکلات احتمالی و بروزرسانی اطلاعات خود هم فکری و همکاری می کنند. در ایران نیز کلاب های متنوع و ... با خودروبانک همراه باشید.
گردهمایی کلاب ام جی سواران در تهران
اخبار - 1394/9/7
پس از تصاویری جاسوسی بدون استتار که دیروز در سطح فضای مجازی پخش شد و به طور مختصر به آن پرداختیم، شرکت خودرسازی کیا به طور رسمی از فیس لیفت K3 یا همان کیا سراتو پرده برداری کرد. همانطور که می‌بینید و در تصاویر جاسوسی دیروز هم دیدید، کیا سراتو برای ... با خودروبانک همراه باشید.
معرفی رسمی کیا سراتو فیس لیفت
اخبار - 1394/9/6
فیس لیفت کیا K3 یا به عبارتی دیگر Forte پیش از معرفی رسمی، توسط لنز دوربین‌های عکاسان جاسوسی همیشه در صحنه شکار شد. همانطور که می‌بینید، در طراحی ظاهری این محصول تجدید نظرهایی جزیی بر روی گلگیر جلو و عقب به همراه چراغ‌های شب نمای روی آن‌ها صورت ... با خودروبانک همراه باشید.
شکار نسل جدید کیا سراتو
اخبار - 1394/9/4
حدود دو سه هفته پیش بود که شرکت خودروسازی هیوندای تصاویری گرافیکی را ازجدیدترین محصول لوکس خود در قالب هیوندای جنسیس منتشر کرد و آن را با کد G90 در رسانه‌های خودرویی معرفی کرد، ولی حالا این محصول به طور زنده در خیابان رویت شده و عکاسان فعال و همیشه ... با خودروبانک همراه باشید.
مشاهده هیوندای G90 بدون استتار
اخبار - 1394/9/4
نهمین تیزر تبلیغاتی تایتان‌های نیسان منتشر شد، تیزری متفاوت که حالا رنگ و بوی تست نهایی به خود گرفته و در آن به بررسی توانایی‌های این پیکاپ دو رگه آسیایی- آمریکایی پرداخته شده است. همانطور که گفتیم، این ویدیو نشانگر توانایی‌های نیسان تایتان است که ... با خودروبانک همراه باشید.
فیلم قدرت نمایی آفرودی نیسان تایتان
اخبار - 1394/9/3
آلپینا، شرکت زیرمجموعه شرکت خودروسازی بی ام و از دو مدل سدان و استیشن توربو B5 پرده برداری کرد. در اوایل سال جاری میلادی بود که شرکت خوروسازی بی ام و و زیرمجموعه آن یعنی آلپینا به مناسبت پنجاهمین سالگرد "آلپینا"، دو مدل سدان و استیشن B5 را معرفی ... با خودروبانک همراه باشید.
آلپینا دو باواریایی توربو معرفی کرد
12345678910...
Top